Kopiowanie atrybutów z ZS na korektę ZS

Problemy i pomysły związane z funkcjonowaniem modułu Sprzedaż

Moderator: mikey

hei
Posty: 14
Rejestracja: 07 sty 2021, 10:40
Rola: Użytkownik CDN XL
Wersja: 2022

Kopiowanie atrybutów z ZS na korektę ZS

Post autor: hei »

Cześć,
Mam problem z ustawieniem kopiowania atrybutów z ZS na korektę ZS. Przy kliknięciu PPM na ZS i wybraniu Korekta chcę aby skopiowały się na tą korektę wszystkie atrybuty z elementów ZS korygowanego. Problem jest w tym, że jak wybiorę Akcja: DODANIE na [Klasa atrybutu dla obiektu] to nic nie przenosi, a jak dam Akcja: ODCZYT to przenosi atrybuty dopiero po wejściu w element ZS.

Kod: Zaznacz cały

select
ATR.Atr_wartosc
,ATR.Atr_AtrTyp
,ATR.Atr_AtrFirma
,ATR.Atr_AtrNumer
,ATR.Atr_AtrLp
from CDN.ZamElem a WITH (NOLOCK)
join CDN.ZamZamLinki WITH (NOLOCK) on ZZL_ZSGidNumer = ZaE_GIDNumer and ZZL_ZSGidTyp = ZaE_GIDTyp and ZZL_ZSGidLp = ZaE_GIDLp
join (select ze.ZaE_GIDNumer as nr, ze.ZaE_GIDTyp as tp, ze.ZaE_GIDLp as lp  from cdn.ZamElem ze) b on ZZL_ZZGidNumer = b.nr and ZZL_ZZGidTyp = b.tp and ZZL_ZZGidLp = b.lp
join cdn.Atrybuty ATR WITH (NOLOCK) on ATR.Atr_ObiTyp = b.tp AND ATR.Atr_ObiNumer = b.nr and b.lp = ATR.Atr_ObiLp and ATR.Atr_AtkId = {ATO_ATKID}
where {FiltrSQL}
Czy ktoś mógłby mi pomóc ustawić to tak by atrybuty z ZS kopiowały się automatycznie do korekty ZS bez konieczności wchodzenia w każdy element ZS po kolei?

hei
Posty: 14
Rejestracja: 07 sty 2021, 10:40
Rola: Użytkownik CDN XL
Wersja: 2022

Re: Kopiowanie atrybutów z ZS na korektę ZS

Post autor: hei »

Jakby ktoś też miał z tym problem to trzeba zrobić trigger w bazie danych na CDN.ZamZamLinki. Kopiowanie atrybutów w tym przypadku nie działa :roll:

ODPOWIEDZ