Nowy Magazyn

Problemy i pomysły związane z funkcjonowaniem modułu Sprzedaż

Moderator: mikey

Piotr92
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2019, 14:34
Rola: Użytkownik CDN XL
Wersja: 2018

Nowy Magazyn

Post autor: Piotr92 »

Witam serdecznie!

Jestem nowym użytkownikiem (mój pierwszy post), dlatego proszę o wyrozumiałość jeśli to nie ten dział, ale ze wszystkich dotyczących XL'a Sprzedaż odpowiadała mi najbardziej. Postanowiłem założyć tutaj konto, ponieważ mam już serdecznie dosyć kontaktowania się z partnerami CDN, w większości z powodu błahych spraw. Często mam wrażenie, że niektóre funkcje lub narzędzia są stworzone tak aby zwykły użytkownik nie mógł operować swobodnie we własnym zakresie tylko musiał korzystać z pomocy osób trzecich. I z takim własnie problemem borykam się od jakiegoś czasu.


Do rzeczy,

Założyłem nowy magazyn w XL'u, jest on widoczny z zakładki towary, ale podczas generowania dokumentów np. PW, PZ itp nie ma go na liście dostępnych magazynów mimo iż podczas tworzenia zostały odznaczone wszystkie możliwe dokumenty, które ten magazyn powinien obsłużyć. Dowiedziałem się, że aby było możliwe przyjęcie jakiegoś towaru np dokumentem PW konieczne jest nadanie temu magazynowi czegoś w na zasadzie uprawnień dla danego użytkownika. Jeśli to prawda lub macie inny pomysł to czy moglibyście podzielić się tą wiedzą.


Na koniec dodam, że stawiam na własną wiedzę i ten sposób większości nauczyłem się własnie z różnych źródeł typu fora, internet. Na pewno więcej niż dowiedziałem się na szkoleniach organizowanych przez partnerów.

pma
Posty: 40
Rejestracja: 18 gru 2014, 11:04
Rola: Administrator CDN XL

Re: Nowy Magazyn

Post autor: pma »

Użytkownikowi nie nadaje się uprawnień do magazynów. Musisz ten nowo założony magazyn podpiąć do centrum w którym chcesz z niego korzystać.

ODPOWIEDZ