Powitanie

Tutaj możesz przywitać się z innymy użyszkodnikami forum i jeśli nie jesteś szczególnie skryta/skryty możesz pochwalić się jak tu trafiłeś i czemu Cię to forum zainteresowało.
Awatar użytkownika
wojtini
Posty: 150
Rejestracja: 24 sty 2008, 22:41
Rola: Administrator CDN XL
Wersja: 2016
Lokalizacja: Grodków, opolskie

Re: Powitanie

Post autor: wojtini »

Nasza firma działa w branży rolniczej ;-)

Handlujemy:
- Środkami Ochrony Roślin,
- materiałem siewnym,
- nawozami,
- maszynami rolniczymi i częściami do maszyn i ciągników,
- Paliwami i LPG ;-) (mamy 1-ną stację benzynową)
- płodami rolnymi (zboża głównie)

Wykonujemy:
- usługi sprzętem rolniczym
PoZdrawiam

Wojciech FRED Błauciak
Administrator AgroAs.pl
GG# 2913
GSM: 608 037 025
administrator@agroas.pl

Awatar użytkownika
maros
Posty: 127
Rejestracja: 11 sty 2008, 11:52
Rola: Inny

Re: Powitanie

Post autor: maros »

Czyli po ciągnik, to do ciebie:)
Moi szefowie prowadzą drugą firmę o tematyce siewnej - http://www.agro-land.pl

Awatar użytkownika
wojtini
Posty: 150
Rejestracja: 24 sty 2008, 22:41
Rola: Administrator CDN XL
Wersja: 2016
Lokalizacja: Grodków, opolskie

Re: Powitanie

Post autor: wojtini »

Spoko nawet jakiś extra rabacik mogę załatwić ;-)
PoZdrawiam

Wojciech FRED Błauciak
Administrator AgroAs.pl
GG# 2913
GSM: 608 037 025
administrator@agroas.pl

Kyniu
Posty: 417
Rejestracja: 21 mar 2008, 10:10
Rola: Administrator CDN XL
Lokalizacja: Świętokrzyskie, Kielce

Re: Powitanie

Post autor: Kyniu »

Hej,

Przywitam się i ja. Z programami CDN związany jestem od lat. Firmy i stanowiska się zmieniają a program nie. Oczywiście zaczynałem od FPP, we wczesnych latach 90'tych. Potem doszło KP, KH, Płace. I muszę powiedzieć że do dziś mam sentyment do FPP mimo wielu jego braków. Obecnie "administruję" (trochę to na wyrost bo czym się zajmuję to poniżej) CDN XL w wersji 7.00.0...... którego używamy w firmie stosunkowo od niedawna, bo jako środowisko "produkcyjne" od początku roku 2008. W związku z tym co i rusz pojawiają się jakieś "kwiatki", chwile zwątpienia i rozczarowania, ale i miłe słowa od szczególnie jednej zadowolonej użyszkodniczki.

Jeśli o mnie chodzi to z wykształcenia i zamiłowania jestem inżynierem od sieci, mam certyfikat CCNA, CIPCES, a teraz walczę o CCNP. Firma w której pracuje specjalizuje się w sprzedaży rozwiązań sieciowych (kable światłowodowe i miedziane, osprzęt pasywny, sprzęt aktywny, jesteśmy certyfikowanym partnerem Cisco). Tak że gdyby ktoś miał problemy sieciowe to w miarę możliwości służę pomocą.

Oczywiście bardzo się cieszę że jest takie forum bo w dawnych czasach istniał serwer news CDN'u i można było podyskutować o FPP czy innych programach z serii Klasyka. Ciekaw jestem czy ktoś z Comarchu tu zagląda i czyta co admini myślą o ich produkcie.

To chyba tyle gwoli przywitania.

Kyniu

Awatar użytkownika
wojtini
Posty: 150
Rejestracja: 24 sty 2008, 22:41
Rola: Administrator CDN XL
Wersja: 2016
Lokalizacja: Grodków, opolskie

Re: Powitanie

Post autor: wojtini »

Kyniu pisze:Hej,

Przywitam się i ja.
Witaj.
Kyniu pisze:Oczywiście bardzo się cieszę że jest takie forum bo w dawnych czasach istniał serwer news CDN'u i można było podyskutować o FPP czy innych programach z serii Klasyka. Ciekaw jestem czy ktoś z Comarchu tu zagląda i czyta co admini myślą o ich produkcie.

To chyba tyle gwoli przywitania.

Kyniu
Ostatnio na konferencji organizowanej przez COMARCH we Wrocławiu "sprzedałem" newsa o forum gościowi z Wrocławskiego oddziału odpowiedzialnego za sektor ERP - Mateusz Ciesielski http://www.goldenline.pl/mateusz-ciesielski. Gość obiecał zerknąć na forum i przekazać info dalej w COMARCHu.

Skoro nawet MICROSOFT nie uniknął wspierania społeczności tworzonych wokół jego produktów, to i COMARCH chyba nie powinien iść w tym kierunku.
A wiadomo, że różne opinie userzy mają na temat ich produktów.
Ale myślę, że to jeden z lepszych sposobów na pozyskanie rzetelnych informacji o swoim produkcie. Nie zawsze firmy wdrożeniowe (partnerzy) wszystko chcą/mogą/zależy im przekazać do C. A te informacje to najprostsza droga do planowania rozwoju i poprawek swojego software'u.

Przekazałem też info o forum firmie wdrożeniowej która nas wdrażała (INFORTES Sp. z o.o. - Wrocław).

Sam jestem ciekaw czy już tu zaglądneli ;-) Może się ujawnią ;-)
PoZdrawiam

Wojciech FRED Błauciak
Administrator AgroAs.pl
GG# 2913
GSM: 608 037 025
administrator@agroas.pl

Kyniu
Posty: 417
Rejestracja: 21 mar 2008, 10:10
Rola: Administrator CDN XL
Lokalizacja: Świętokrzyskie, Kielce

Re: Powitanie

Post autor: Kyniu »

wojtini pisze: Ale myślę, że to jeden z lepszych sposobów na pozyskanie rzetelnych informacji o swoim produkcie. Nie zawsze firmy wdrożeniowe (partnerzy) wszystko chcą/mogą/zależy im przekazać do C. A te informacje to najprostsza droga do planowania rozwoju i poprawek swojego software'u.
Cóż, w przypadku wspomnianego już forum newsowego reakcje pracowników ówczesnego CDN'u, szczególnie pana Szymona S. (kto używał FPP zapewne kojarzy o kim mowa) były czasem nerwowe. Autorzy najwyraźniej bardzo osobiście i emocjonalnie podchodzą do swoich programów.

Kyniu

pifko
Posty: 17
Rejestracja: 04 kwie 2008, 12:32
Rola: Administrator CDN XL

Re: Powitanie

Post autor: pifko »

Witajcie koledzy.

Podzielam zdanie wielu osób wypowiadających się tutaj odnośnie powstania tego forum.

W mojej firmie korzystamy z modułów

Sprzedaż
Import
Zamówienia
Księgowość
Środki trwałe
Serwis
CRM (troszkę kulejący ale ze względu na jego funkcjonalność)
Controlling
no i oczywiście Administrator

Ja pracuję z CDN ponad 2 lata. Zaczynałem od wersji 3.5
Nasza baza obecnie zajmuje około 10GB i pracuje na niej około 50 userów część lokalnie część poprzez terminal w 2 oddziałach firmy.

Jeszcze raz wszystkich POZDRAWIAM!

hundzik
Posty: 301
Rejestracja: 11 mar 2008, 19:08
Rola: Administrator CDN XL
Wersja: 9.6.1
Lokalizacja: lubelszczyzna.

Re: Powitanie

Post autor: hundzik »

No to i ja sie przywitam.

Mala firma z lubelszczyzny ;)

pozdrawiam
MK

Awatar użytkownika
Meg
Posty: 124
Rejestracja: 17 kwie 2008, 12:43
Rola: Konsultant CDN XL
Lokalizacja: świętokrzyskie, Kielce

Re: Powitanie

Post autor: Meg »

Witam wszystkich :)
Ja trafiłam tu dzisiaj. Trochę sfeminizuję towarzystwo.. :twisted:
______________________________________________________________________________________
Ekspert to ktoś, kto ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie absolutnie wszystko o niczym.

Awatar użytkownika
wojtek
Posty: 359
Rejestracja: 14 gru 2007, 12:23
Rola: Administrator CDN XL
Wersja: 9.8
Lokalizacja: pomorskie

Re: Powitanie

Post autor: wojtek »

Płeć piękna jest zawsze mile widziana na forum :)

ODPOWIEDZ