Pomysł

Tutaj znajdziecie informacje związane z działaniem i nie działaniem forum, awarie, pomysły, dyskusje na temat rozwoju struktury forum.
arczicom
Posty: 48
Rejestracja: 09 sty 2008, 12:51
Rola: Inny
Wersja: 8.0 HR1
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Pomysł

Post autor: arczicom »

Przydałby się jeszcze dział CRM, Zamówienia, izam, e-sklep i może dział raportów crystalowych

Izama nie polecam jest dziadowski
CRM jest dziadowski, nie działa prawidłowo, promuje spam
e-sklep jeszcze nie znam
Więcej opiszę w nowych działach poświęconych tym modułom.
Pozdrawiam

http://www.plast.com.pl
http://www.plast.eu

Awatar użytkownika
wojtek
Posty: 359
Rejestracja: 14 gru 2007, 12:23
Rola: Administrator CDN XL
Wersja: 9.8
Lokalizacja: pomorskie

Re: Pomysł

Post autor: wojtek »

Proponuje również dział EcodAgent, Kontroling oraz Widoki (Views). Im więcej działów tym wiecej wiedzy :)

Awatar użytkownika
maros
Posty: 127
Rejestracja: 11 sty 2008, 11:52
Rola: Inny

Re: Pomysł

Post autor: maros »

'EcodAgent' - cóż to?
'Widoki (Views)' - j.w.

Awatar użytkownika
wojtek
Posty: 359
Rejestracja: 14 gru 2007, 12:23
Rola: Administrator CDN XL
Wersja: 9.8
Lokalizacja: pomorskie

Re: Pomysł

Post autor: wojtek »

EcodAgent to aplikacja na urządzenia PDA, min. do zrzucania zamówień poprzez GPRS do systemu CDNXL (dla handlowców mobilnych)
Widoki SQL się kłania :)

Awatar użytkownika
maros
Posty: 127
Rejestracja: 11 sty 2008, 11:52
Rola: Inny

Re: Pomysł

Post autor: maros »

No cóż, takich rozwiązań jak mobilnych handlowców u nas brak.
A co do widoków hm... ja dziubię generalnie w Crystal Reports

Awatar użytkownika
mikey
Site Admin
Posty: 99
Rejestracja: 25 lis 2007, 23:42
Rola: Administrator CDN XL
Wersja: 2016
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pomysł

Post autor: mikey »

Co do działów na forum, to nie będę się kurczowo tego trzymał, ale wydaje mi się, że niestety stwierdzenie "Im więcej działów tym wiecej wiedzy" nie jest do końca prawdziwe :)
Mnie osobiście najbardziej razi duża - rozbudowana struktura ... bez treści.
Opierając się na Waszych sugestiach dodałem dział "Warsztat", który w zamyśle ma zawierać ciekawe tematy związane z warsztatem administratora systemu - jest to dość szeroki i ciekawy zakres więc mam nadzieję, że szybko się coś w tym dziale pojawi.
Natomiast Izam, EcodAgent i inne systemy współpracujące z CDN XL mogłyby być w dziale "Integracja".
Pozostałe wymienione - Zamówienia, CRM, Controlling ... pozostawiłbym na razie w dziale "Inne" i liczę na to, że [arczicom] obiecane "więcej" opisze w tym właśnie miejscu :)

Mogę też tu solennie obiecać, że gdy np. pojawi się powiedzmy 10 tematów, które wyróżniają się w danym dziale na tyle, że mogłyby stanowić swój odrębny dział ... to chętnie taką strukturę wydzielę.

Awatar użytkownika
mikey
Site Admin
Posty: 99
Rejestracja: 25 lis 2007, 23:42
Rola: Administrator CDN XL
Wersja: 2016
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pomysł

Post autor: mikey »

No i pozwoliłem sobie przenieść ten temat do forum technicznego "Funkcjonowanie Forum"

Kyniu
Posty: 417
Rejestracja: 21 mar 2008, 10:10
Rola: Administrator CDN XL
Lokalizacja: Świętokrzyskie, Kielce

Re: Pomysł

Post autor: Kyniu »

arczicom pisze: CRM jest dziadowski
Z żalem potwierdzam że jest to chyba najsłabszy z elementów które używamy. Generalnie nie podoba mi się podejście do tematu jakie przyjął Comarch. CRM to w końcu zarządzanie relacjami a nie ograniczanie się do kampanii i działań w ramach kampanii.

Kyniu

sopteno
Posty: 19
Rejestracja: 23 kwie 2008, 00:07
Rola: Konsultant CDN XL
Lokalizacja: małopolskie, Kraków
Kontakt:

Re: Pomysł

Post autor: sopteno »

mikey pisze: (...) Mogę też tu solennie obiecać, że gdy np. pojawi się powiedzmy 10 tematów, które wyróżniają się w danym dziale na tyle, że mogłyby stanowić swój odrębny dział ... to chętnie taką strukturę wydzielę. (...)
To może wyprzedzić epokę :D i stworzyć dział Optimy? Zauważyłem już dwa tematy poświęcone OP, i choć jest prostsza niewątpliwie od XLa, to i jej przydałaby się "nieocenzurowana" grupa dyskusyjna :D

Awatar użytkownika
S0Cool
Posty: 150
Rejestracja: 13 lut 2008, 10:49
Rola: Administrator CDN XL
Wersja: 2018
Lokalizacja: śląskie

Re: Pomysł

Post autor: S0Cool »

sopteno pisze: To może wyprzedzić epokę :D i stworzyć dział Optimy? Zauważyłem już dwa tematy poświęcone OP, i choć jest prostsza niewątpliwie od XLa, to i jej przydałaby się "nieocenzurowana" grupa dyskusyjna :D
Yes, yes, yes!
Znaczy się, popieram.
Niniejszy podpis był testowany na zwierzętach.
Nie rozumiały go.

ODPOWIEDZ