POMOCNE MATERIAŁY

Problemy i pomysły związane z funkcjonowaniem CDN Optima vel Opt!ma

Moderator: mikey

szary
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2021, 15:12
Rola: Inny

POMOCNE MATERIAŁY

Post autor: szary »

Witam,

Czytając kolejne tematy na tym forum jestem wkur...ny i coraz bardziej tracę szacunek do firmy C. Nie rozumiem po co w ogóle takie forum powstało oraz po co firma C wydała taki produkt do użytku. Przypomina to projekt sklejony na zaliczenie semestru 10 studentów z różnymi pomysłami. Później Pan Janusz z ograniczoną odpowiedzialnością chcąc po 10 latach udoskonalić swój system połączony z optimą, nie ma za bardzo możliwości, no chyba, że wyp... wszystko i zacznie budować swoją bazę od zera.. co jest nieopłacalne.

Nikt nic nie wie i niczego nigdzie nie ma. Ile osób musi jeszcze prosić o udostępnienie jakichkolwiek materiałów dotyczących obiektów COM optimy oraz tej tak bardzo nieudanej dokumentacji? Nikt nie chce wam zabrać klientów! Każdy rzeźbi dla siebie.. Miałem już okazję korzystać z gotowego oprogramowania firmy X dla własnego użytku, kod wyglądał tragicznie, posiadał dużo niepotrzebnych mi funkcji, a brakowało w nim podstaw. Teraz postanowiłem to sam zrobić tak jak ja chcę i potrzebuję.

Myślę, że dużo osób straciło już dużo włosów przy tym, dlatego mogło by się coś zmienić bo wygląda to jak walka PIS z PO, weźcie coś podrzućcie, albo usuńcie to forum pełne pytań i zero odpowiedzi, Forum filozofii to gdzie indziej...

Pozdrawiam ;)

ODPOWIEDZ