Współpraca z Comarch jako partner.

Tematy związane z rozwojem CDN XL, opinie, pochwały, narzekania i inne elementy nie związane z konkretnymi modułami systemu

Moderator: mikey

Korodak
Posty: 57
Rejestracja: 03 lut 2019, 21:29
Rola: Konsultant CDN XL

Współpraca z Comarch jako partner.

Post autor: Korodak »

Cześć,

Od 3 lat działam przy Comarch ERP XL + od 2 lat Comarch XT. Chce rozpocząć współpracę z Comarch jako partner który wdraża oprogramowanie itp.

Głównym obszarem mojej specjalizacji jest:
- Produkcja (obszary wzdłuż i wszerz od APS po MES), BI, Zamówienia, Sprzedaż, Administracja, CRM, itp.

Tematy których mam braki przede wszystkim merytoryczne to:
- HR, Ksiegowość (głównie systemowa schematy ksiegowań, plan kont itp, bo na studiach itp. miałem finanse, kontroling itp. + 2 lata sobie sam prowadziłem KPiR).

Co jeszcze robię?
- programowanie SQL + administracja bazami danych, programowanie C#, od WPF po ASP.NET + .NET Core, WCF, REST etc., Crystal Reports

Patrząc na background który przestawiłem chciałbym zapytać bardziej doświadczonych kolegów, czy warto starać się o partnerstwo z Comarch czy może jednak lepiej szukać firmy do której podłączyć się na zasadzie współpracy, oraz jak wyglądał wasz proces zawierania współpracy z Comarch, czy macie może jakieś rady dla początkującego na takiej drodze?

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ