Promocje pakietowe błedy

Tematy związane z rozwojem CDN XL, opinie, pochwały, narzekania i inne elementy nie związane z konkretnymi modułami systemu

Moderator: mikey

Swiety_M
Posty: 381
Rejestracja: 19 lip 2012, 13:05
Rola: Administrator CDN XL
Wersja: 8.0
Lokalizacja: Poznań, Września, Konin
Kontakt:

Promocje pakietowe błedy

Post autor: Swiety_M »

Hej,
czy korzystacie z promocji pakietowych i trafiliście na błędy jaki spotykają mnie po aktualizacji do 2018.2.1 ??? :o

1. W ZS mam możliwość przydzielenia promocji pakietowej klientowi, który nie został dodany do kontrahentów w tej promocji...
2. Po przydzieleniu mu promocji w formatce zamówienia, na pozycjach widzę "klocki" identyfikujące, że został przydzielony pakiet...
3. ... ale rabat na pozycji nie wskakuje z tej promocji pakietowej, z której niby po przydzieleniu powinno być np. 19% ale klient dostaje 8% z KNU i tak też jest to widoczne w strukturze rabatu. Czyli są klocki mówią, że przydzieliłem promocje, struktura rabatu mówi co innego.

Generalnie procedura CDN.PromocjePakietowe w określonych przypadkach zwraca bzdury i daje możliwość, udzielenia rabatu z promocji pakietowej klientowi, który nie jest do niej przydzielony i dalej dzieje się j/w czyli nic się kupy nie trzyma... :(
Marek Michałowski
www.tecado.pl
ERP/WMS/SFA
POZNAŃ - WRZEŚNIA

ODPOWIEDZ