Listy przewozowe z XL

Tematy związane z rozwojem CDN XL, opinie, pochwały, narzekania i inne elementy nie związane z konkretnymi modułami systemu

Moderator: mikey

YoSi.PL
Posty: 36
Rejestracja: 09 mar 2010, 11:19
Rola: Administrator CDN XL
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Listy przewozowe z XL

Post autor: YoSi.PL »

cześć,
pomyślałem, że odgrzeję ten temat bo trochę rozbudowaliśmy naszą integrację z XL. Obecnie integrujemy się z XL, Optima, Altum, SAP Business One, Enova, Subiekt GT, Sello WF-Mag.
Po drugiej stronie rozbudowaliśmy również listę spedytorów. Na chwilę obecną z poziomu jednej aplikacji łączymy się z DHL24, DHL Parcels, DHL Express, DPD, GLS, UPS, Fedex, Inpost Paczkomaty, Inpost Kurier,Inpost Polecony, Inpost Allegro, Poczta Polska (integracja z eNadawca), K-Ex, Schenker, JAS-FGB, TBA Express, Paczka w Ruchu, TNT, PEKAES.

Aplikacja poza kompleksową obsługą listów przewozowych, może również wysłać do klienta wiadomość email lub sms. oczywiście z wykorzystaniem danych z ERP oraz danych o nadanej przesyłce. W przypadku email możemy również załączyć automatycznie PDF z dowolnym wydrukiem RPT, w szczególności fakturę, specyfikację.

mam nadzieję że nie wkurzy was za bardzo taka ilość spamu, ale wydaje mi się że to bardzo przydatny dodatek. na obronę powiem jeszcze że udostępniamy darmową wersję na czas nieograniczony. Zapraszam do pobrania: http://shipping.yosi.pl

Ale najbardziej zależało by mi na waszym zdaniu czy takie rozszerzenie ma dla was wymierne korzyści?

Witex
Posty: 2
Rejestracja: 14 gru 2016, 09:31
Rola: Inny
Wersja: 8.0

Re: Listy przewozowe z XL

Post autor: Witex »

Dzień Dobry,

no właśnie ja delikatnie też chciałbym podbić ponownie temat.
Jak zapewne użytkownicy forum wiedzą - można aplikację Y.Shipping przetestować za free jeśli ma się do 5 wysyłek.
No i wszystko fajnie tutaj działa. Zarówno integracja z XL jak i firmami przewozowymi.
Chcę jednak podpytać czy ktoś korzysta z pełnej wersji? Czy ilość zamówień do wysyłki (czyli dużo więcej niż 5)
ma jakiś wpływ na działanie programu, jego stabilność itp.? Wersja testowa działa fajnie.

Awatar użytkownika
viesiek1
Posty: 416
Rejestracja: 03 maja 2011, 18:40
Rola: Administrator CDN XL
Wersja: 2023
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Listy przewozowe z XL

Post autor: viesiek1 »

Cześć

Tak, my używamy. Mamy trzy firmy spedycyjne i dużo wysyłek. Uczestniczyliśmy przy tworzeniu tej aplikacji i dziś jest ona już na takim etapie rozwoju, że można ją śmiało instalować. Firma Yosi ma też wdrożeniowców, którzy są w stanie przyprowadzić proces instalacji i późniejszych aktualizacji. Także my na dziś nie mamy większych problemów.
Wiesław Świergała

tel: +48 33 829 54 50
e-mail: wieslaw.swiergala@hydro.com.pl

http://www.hydro.com.pl

Witex
Posty: 2
Rejestracja: 14 gru 2016, 09:31
Rola: Inny
Wersja: 8.0

Re: Listy przewozowe z XL

Post autor: Witex »

Witam,.
dziękuję ślicznie za odpowiedź,

Pozdrawiam
Witold Nalepa

Piotr YOSI.PL
Posty: 2
Rejestracja: 26 cze 2019, 11:10
Rola: Inny

Re: Listy przewozowe z XL

Post autor: Piotr YOSI.PL »

Cześć,
skoro minęło już sporo czasu od ostatniego posta w tej dyskusji - myślę, że pytanie "jak na ten moment oceniacie przydatność aplikacji AVOCADO Shipping (dawniej Y.Shipping) w integracji z XLem" będzie jak najbardziej na miejscu? :)
Aplikacja jest stale rozwijana, reagujemy na wszystkie zmiany w wersjach XLa i zmiany u kurierów. Obsługujemy firmy, które robią tysiące wysyłek miesięcznie i wydaje nam się, że wszystko hula. Jednak zawsze najlepiej jest usłyszeć bezpośrednie opinie użytkowników.

Pozdrawiam
Piotr Jakubowski YOSI.PL

Piotr YOSI.PL
Posty: 2
Rejestracja: 26 cze 2019, 11:10
Rola: Inny

Re: Listy przewozowe z XL

Post autor: Piotr YOSI.PL »

Cześć,
skoro minęło już sporo czasu od ostatniego posta w tej dyskusji - myślę, że pytanie "jak na ten moment oceniacie przydatność aplikacji AVOCADO Shipping (dawniej Y.Shipping) w integracji z XLem" będzie jak najbardziej na miejscu? :)
Aplikacja jest stale rozwijana, reagujemy na wszystkie zmiany w wersjach XLa i zmiany u kurierów. Obsługujemy firmy, które robią tysiące wysyłek miesięcznie i wydaje nam się, że wszystko hula. Jednak zawsze najlepiej jest usłyszeć bezpośrednie opinie użytkowników.

Pozdrawiam
Piotr Jakubowski YOSI.PL

ODPOWIEDZ