Mobilny Magazyn 2013.2.1

Tematy związane z rozwojem CDN XL, opinie, pochwały, narzekania i inne elementy nie związane z konkretnymi modułami systemu

Moderator: mikey

balascior
Posty: 166
Rejestracja: 27 lis 2012, 17:22
Rola: Administrator CDN XL
Wersja: 2014

Mobilny Magazyn 2013.2.1

Post autor: balascior »

witam,

czy ktoś korzysta z takiego rozwiązania/ wdrażał?
przyznam, że aktualnie zainstalowałem i zaczynam testować. wygląda bardzo ciekawie( w porównaniu z mobilnym offline do wersji 10.5).
klika rzeczy( np. przycisków) na pewno będę chciał się pozbyć, więc będą potrzebne pluginy. czy ktoś się orientuje gdzie trzeba je wrzucić? w dokumentacji jest mowa o folderze Plugins, ale niestety nie znalazłem.

pozdrawiam,
balaścior
pozdrawiam,
Balaścior

sebek
Posty: 253
Rejestracja: 16 sty 2012, 23:21
Rola: Konsultant CDN XL
Lokalizacja: Łódź/Częstochowa
Kontakt:

Re: Mobilny Magazyn 2013.2.1

Post autor: sebek »

Cześć!
Jak zainstalujesz mobilnego magazyniera to w folderze w którym go zainstalowałeś musisz założyć folder Plugins i tam wrzucić swoje pluginy
Pozdrawiam.
Sebastian.

balascior
Posty: 166
Rejestracja: 27 lis 2012, 17:22
Rola: Administrator CDN XL
Wersja: 2014

Re: Mobilny Magazyn 2013.2.1

Post autor: balascior »

cześć

dzięki z podpowiedź, wrzucałem do folderu usera w appdata\users i dlatego nie działało ;)

pozdrawiam,
balaścior
pozdrawiam,
Balaścior

balascior
Posty: 166
Rejestracja: 27 lis 2012, 17:22
Rola: Administrator CDN XL
Wersja: 2014

Re: Mobilny Magazyn 2013.2.1

Post autor: balascior »

witam,

jeszcze jedno pytanie, czy w mobilnym online można jakoś wyciągnąć nazwy kontrolek? w XL pomaga mała hydra.
jak wspominałem chciałem usunąć klika przycisków, pare opcji z quickactions, ale nie wiem jak nazwać te kontrolki.


z góry dzięki,
balaścior
pozdrawiam,
Balaścior

mazus
Posty: 70
Rejestracja: 15 cze 2011, 09:09
Rola: Użytkownik CDN XL
Wersja: 10

Re: Mobilny Magazyn 2013.2.1

Post autor: mazus »

Witam
Czy ktoś byłby w stanie wskazać mi skąd wziąć dokumentację do mobilnego magazyniera lub podpowiedzieć w jaki sposób "zmodyfikować" nieco aplikację?
Interesuje mnie przede wszystkim tworzenie własnych pluginów oraz tworzenie własnych dodatkowych kroków np przy dokumentach.
Z góry dziękuję i pozdrawiam

ODPOWIEDZ