Badanie dot. Krytycznych Czynników Sukcesu

Tematy związane z rozwojem CDN XL, opinie, pochwały, narzekania i inne elementy nie związane z konkretnymi modułami systemu

Moderator: mikey

n_drnt
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2022, 10:48
Rola: Inny

Badanie dot. Krytycznych Czynników Sukcesu

Post autor: n_drnt »

Szanowni Państwo!
Zwracam się z prośbą do osób pracujących przy wdrożeniach systemów informatycznych - z naciskiem na systemy klasy ERP - o udział w badaniu, które będzie częścią mojej pracy dyplomowej o tytule "Wdrażanie systemów klasy ERP - metodyki i czynniki powodzenia przedsięwzięć wdrożeniowych".

Część mojej pracy chciałabym poświęcić na opis zagadnienia Krytycznych Czynników Sukcesu (w kontekście projektów wdrożeniowych systemów informatycznych) i wzbogacić ją o ocenę istotności poszczególnych czynników z perspektywy osób na co dzień pracujących przy wdrożeniach systemów informatycznych.

Aby poznać tę perspektywę stworzyłam ankietę składającą się z 12 pytań, o której wypełnienie uprzejmie Państwa proszę! Ankieta jest anonimowa a jej uzupełnienie zajmuje ok. 10 minut i będzie dla mnie znaczącą pomocą w dążeniu do zakończenia pierwszego etapu studiów.
Jeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany poznaniem wyników przeprowadzonego badania, na końcu ankiety umieściłam pole, w które można wpisać adres e-mail, na który po zakończeniu badania wyślę opracowane wyniki.

Link do ankiety: https://www.survio.com/survey/d/K0N4N5C9N9T1K5A7N

Z góry dziękuję!
Natalia

ODPOWIEDZ