c5runx.dll wywala CDN XL 7.1 HR3

Zapytania SQL, widoki, Crystal, definicje filtrów, szybkich raportów, wydruków, API, Hydra, .NET

Moderator: mikey

greges
Posty: 7
Rejestracja: 01 kwie 2009, 11:15
Rola: Inny
Wersja: 8.0 HR1

c5runx.dll wywala CDN XL 7.1 HR3

Post autor: greges »

Wiem, że podobny problem był już opisywany tutaj http://cdn.3lance.pl/viewtopic.php?f=12 ... nx+dll#p17. Ale w sumie to niewiele z tego wynikło.
Problem dotyczy nieustannego, losowego wywalania się modułu zamówień. Oto wycinek z rejestratora zdarzeń Windows XP:
Aplikacja powodująca błąd cdnzam.exe, wersja 7.10.3.2003, moduł powodujący błąd c5runx.dll, wersja 0.5.2.0, adres błędu 0x00015c35.
Nie potrafimy znaleźć scenariusza dla tego błędu. Po prostu.. czasami nic się nawet nie robi - tylko przegląda - a aplikacja się wywala.

Z wątku, którego link podałem na wstępie wyczytałem, że dzieje się tak na sprzętach z procesorami wielordzeniowymi. Otóż ta moja stacja ma taki procek Intela.
Czy ktoś mógłby mi poradzić co dokładnie musiałbym zrobić temu komputerkowi żeby się już tak więcej nie zachowywał? I czy to ma sens? Czy komuś się powiodło?

Chyba że problem w ogóle gdzie indziej leży..

Dodam jeszcze że odinstalowanie XL'a i jego ponowne zainstalowanie oraz inne zabiegi na aplikacjach w tym komputerze nic nie dały. Jedynie jeszcze nie reinstalowałem tam systemu - czego wolałbym uniknąć jeśli się da//
Pozdrawiam GregeS

ODPOWIEDZ