Zapaszam na szkolenia z administracji EPR XL i raportowania

Zapytania SQL, widoki, Crystal, definicje filtrów, szybkich raportów, wydruków, API, Hydra, .NET

Moderator: mikey

Awatar użytkownika
STAY_PJE
Posty: 646
Rejestracja: 24 wrz 2009, 12:08
Rola: Konsultant CDN XL
Lokalizacja: Warszawa i od Helu do Wawelu
Kontakt:

Zapaszam na szkolenia z administracji EPR XL i raportowania

Post autor: STAY_PJE »

Drodzy Administratorzy, zapraszam do skorzystania ze szkoleń jakie przygotowałem z myślą o Was: Szkolenia prowadzę osobiście.
Poza samą wiedzą przekażę też kilka autorskich narzędzi, bez których nie można się obejść.

Zapraszam też osoby na stanowiskach kierowniczych, których podejmowanie trafnych decyzji idzie w parze z umiejętnością korzystania z programu: [EDIT 2014-09-22] Szkolenia z administracji i szkolenia z tworzenia raportów przenoszę do jednego wątku
Ostatnio zmieniony 12 paź 2016, 16:16 przez STAY_PJE, łącznie zmieniany 7 razy.

RomanP
Posty: 145
Rejestracja: 24 lut 2013, 12:41
Rola: Administrator CDN XL
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

Re: Zapaszam na szkolenie z administracji CDN XL

Post autor: RomanP »

Zajmuję się XL od kilku miesięcy i pomimo kilkunastu lat doświadczenia
w użytkowaniu i administrowaniu kilku innych programów i systemów,
czytaniu maili na tym forum, stałem w miejscu.
Brak porządnej dokumentacji i oferty szkoleniowej ze strony Comarchu
powoduje że wiele rzeczy trzeba robić po omacku, metodą prób i błędów
a na to szkoda czasu.
Podjąłem decyzję o skorzystaniu z oferty i był to strzał w dziesiątkę.
Pomogła w tym aktywność Pana Piotra na tym forum i jego cenne wskazówki.
Rzeczywiście dysponuje ogromną praktyczną wiedzą na temat funkcjonowania CDN
i co najważniejsze umie to przekazać.
Polecam.

Roman

Agro-Serwis
Posty: 1
Rejestracja: 10 gru 2013, 21:29
Rola: Inny
Wersja: 10

Re: Zapaszam na szkolenie z administracji CDN XL

Post autor: Agro-Serwis »

Szkolenie dla administratorów CDN XL odbyło się w naszej Firmie w styczniu 2013. Na dzień dzisiejszy mogę stanowczo stwierdzić, iż przyczyniło się ono do znacznego uniezależnienia się od dotychczas obsługującej nas serwisowo Firmy zewnętrznej. Samodzielne przeprowadzania szeregu modyfikacji systemu oraz budowania i modyfikowania struktury działania Firmy z poziomu administratora CDN XL dała możliwość sprawnego i elastycznego dostosowania systemu do mechanizmów funkcjonowania Firmy. Dzięki szkoleniu, a także dodatkowych konsultacji z Panem Piotrem poszczególni pracownicy są w stanie samodzielnie, niemal natychmiast reagować na konieczność wprowadzania zmian czy ewentualnych problemów, co jest bardzo istotne dla dynamicznego działania naszej Firmy.

scribe
Posty: 446
Rejestracja: 07 gru 2010, 13:47
Rola: Inny
Wersja: 9.6.1

Re: Zapaszam na szkolenie z administracji CDN XL

Post autor: scribe »

takie szkolenia powinny być on line - już widzę jak się mój zarząd decyduje 2.5k netto szkolenie + delegacja do warszawy.....

"jak Pan czegoś nie potrafi to kto to potrafi - może warto zmienić niekompetentnego na kompetentnego"


:)
całkowicie zielony

Awatar użytkownika
glaz
Posty: 379
Rejestracja: 23 lip 2008, 23:46
Rola: Administrator CDN XL
Wersja: 2018
Lokalizacja: Kraków

Re: Zapaszam na szkolenie z administracji CDN XL

Post autor: glaz »

scribe pisze:takie szkolenia powinny być on line - już widzę jak się mój zarząd decyduje 2.5k netto szkolenie + delegacja do warszawy.....

"jak Pan czegoś nie potrafi to kto to potrafi - może warto zmienić niekompetentnego na kompetentnego"


:)
zmień szefa swego na niegorszego, skoro szef nie potrafi ... ;-)
! (CDN XL and ERP XL) = ?

Awatar użytkownika
STAY_PJE
Posty: 646
Rejestracja: 24 wrz 2009, 12:08
Rola: Konsultant CDN XL
Lokalizacja: Warszawa i od Helu do Wawelu
Kontakt:

Re: Zapaszam na szkolenie z administracji CDN XL

Post autor: STAY_PJE »

Szkolenie można traktować jako nabycie umiejętności lub jako doskonalenie tych umiejętności. Większość z Was ma przecież pojęcie o administrowaniu programem, w przeciwnym razie nie zajmowalibyście swojego stanowiska. Zwróć też uwagę na opis:
Głównym celem szkolenia jest polepszenie jakości niesienia pomocy użytkownikom programu
To szkolenie daje coś więcej niż tylko podręcznikową wiedzę - wypracowane przez lata "know-how".

Zaś co do delegacji to możemy odwrócić role. To ja mogę stawić się u Was bez dodatkowych kosztów, warunkiem jest zebranie odpowiedniej liczby chętnych w regionie. Proszę zapisywać się tutaj.

PiotrL
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2014, 10:37
Rola: Administrator CDN XL
Wersja: 2013.2

Re: Zapaszam na szkolenie z administracji CDN XL

Post autor: PiotrL »

Piszę w imieniu grupy, która została "poddana" intensywnemu 4-dniowemu szkoleniu Pana Piotra z zakresu MS SQL i Crystal Reports na Comarch ERP XL. Szkolenie odbyło się w siedzibie mojej Firmy w Zakopanem. Forma szkolenia "na miejscu" umożliwiła bezpośrednią pracę na testowej bazie firmowej i analizowanie konkretnych przykładów a nawet problemów, które w międzyczasie pojawiły się wśród użytkowników CDN'a. Program szkolenia dostosowany został ściśle do naszych potrzeb, przez to czas poświęcony wykorzystany został w 100%. Dzięki uzyskanej wiedzy pracownicy będą mogli w znacznym stopniu sami rozwiązywać pewne problemy a tym samym zrezygnować z wsparcia serwisowego firm wdrażających CDN, co przekłada się na spore oszczędności.
Polecam tę formę szkolenia, tym bardziej że było w przyzwoitej cenie.

Viper
Posty: 9
Rejestracja: 15 lip 2014, 12:16
Rola: Użytkownik CDN XL
Wersja: 2013.2

Re: Zapaszam na szkolenie z administracji CDN XL

Post autor: Viper »

Witam,

Niedawno skorzystałem ze szkolenia pana Piotra. Szkolenie otwiera niesamowite możliwości przed Administratorami CDNXL. Jestem teraz w stanie samodzielnie tworzyć/edytować wydruki. Naprawdę polecam każdemu kto ma problem z opiekunem CDNXL lub musi czekać nie wiadomo ile na wprowadzenie zmian. Szkolenie i nabytą wiedzę oceniam na 10/10.

BogdanF
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2014, 11:29
Rola: Administrator CDN XL
Wersja: 2013.2

Re: Zapaszam na szkolenia z administracji EPR XL i raportowa

Post autor: BogdanF »

Od kilku miesięcy pracuję z ERP XL. Brak szkoleń dla administratorów - użytkowników końcowych, oraz brak rzetelnej dokumentacji od Comarch na ten temat powoduje, że poznawanie systemu głównie opiera się o informacje uzyskane "gdzieś od kogoś" lub w Internecie, np. na tym forum. Informacje te jednak, to skrawki wiedzy. Szukałem konkretnego szkolenia i znalazłem właśnie tutaj - na tym forum. Niedawno szkolenie z Administracji Pan Piotr przeprowadził w naszej firmie i spokojnie mogę polecić to szkolenie. Wiele tematów będących dotychczas niewiadomą lub co najmniej zagadką stało się jasne. Duża ilość ćwiczeń oraz zakres materiału pozwala początkującym administratorom dość szybko opanować braki wiedzy.

Awatar użytkownika
STAY_PJE
Posty: 646
Rejestracja: 24 wrz 2009, 12:08
Rola: Konsultant CDN XL
Lokalizacja: Warszawa i od Helu do Wawelu
Kontakt:

Re: Zapaszam na szkolenia z administracji EPR XL i raportowa

Post autor: STAY_PJE »

Dzięki wszystkim dotychczasowym uczestnikom za udział w szkoleniach. Cieszę się, że wiedza jest wykorzystywana w praktyce.

W ciągu roku prowadzenia tych szkoleń udało mi się ustandaryzować mój program szkolenia: oszacować dokładniej czas każdego panelu, usunąć tematy nie wzbudzające zainteresowania i dodać nowe ważne elementy. Analizując niektóre przypadki poszerzyłem też swoją wiedzę.

Lubię tę robotę więc jeśli mój czas pozwoli to zachęcam do dalszego udziału. Niestety od grudnia 2014 mam zamiar podwyższyć cenę za szkolenie. Listopad jest ostatnim miesiącem obowiązywania starego cennika. Dlatego proszę zainteresowanych o zapisywanie się jeszcze w listopadzie. Nawet jeśli szkolenie odbędzie się później to obowiązywać będzie stara stawka.

pozdrawiam,
Piotr

ODPOWIEDZ