Zapaszam na szkolenia z administracji EPR XL i raportowania

Zapytania SQL, widoki, Crystal, definicje filtrów, szybkich raportów, wydruków, API, Hydra, .NET

Moderator: mikey

kdmikrotik
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2014, 10:26
Rola: Inny

Re: Zapaszam na szkolenia z administracji EPR XL i raportowa

Post autor: kdmikrotik »

Miałem przyjemność w ubiegłym tygodniu skorzystać ze szkolenia Pana Piotra z raportowania w oparciu o Crystal Reports i dziś już mogę poszczycić się kilkoma wydrukami, o których mogłem niedawno tylko pomarzyć. To szkolenie to był strzał w dziesiątkę - idealne zrównoważenie tematów: to co potrzeba ze znajomości zapytań SQL połączone z poznaniem struktury bazy XL i możliwości Crystala. Strach pomyśleć ile czasu (i ile kasy) bym musiał poświęcić na te trzy tematy osobno. Pan Piotr bardzo rzeczowo przekazuje swoją wiedzę, tak, że mimo braku znajomości SQL-a po szkoleniu radzę sobie z większością zapytań.
Bez wahania polecam to szkolenie nawet dla tych, którzy dopiero zaczynają pracę nad wydrukami i zestawieniami.


Krzysztof

Piotr Filipiak
Posty: 4
Rejestracja: 11 lut 2015, 08:02
Rola: Administrator CDN XL
Wersja: 2019
Kontakt:

Re: Zapaszam na szkolenia z administracji EPR XL i raportowa

Post autor: Piotr Filipiak »

Witam!
Jako osoba zaczynająca dopiero przygodę z programami Comarchu uznałem, że szkolenia dotyczące administrowania XLem i raportowania z niego będą ważnym punktem wyjścia do dalszej pracy. Nie pomyliłem się - Pan Piotr, pomógł mi w zrozumieniu logiki programu i wskazał optymalne sposoby wyciągania danych i ich wizualizacji za pomocą Crystal Reports. Polecam.
--
Piotr Filipiak
Piotr Filipiak
Specjalista IT
VIGO System S.A.

MarcinG
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2015, 11:30
Rola: Inny
Wersja: 2015

Re: Zapaszam na szkolenia z administracji EPR XL i raportowa

Post autor: MarcinG »

Witam serdecznie,

Podobnie jak moi poprzednicy w postach, również odbieram szkolenie przeprowadzone przez Pana Piotra na wysokim poziomie, wnoszące wiele do samego poznania ów systemu CDN XL. Chociaż czasami miałem wrażenie, że mózg się zaczyna przegrzewać to było warto :) System CDN XL na początku ciemny i zagmatwany, po szkoleniu i w trakcie - jak światło w tunelu, które z czasem stawało się jaśniejsze. Nie ukrywam, że szkolenie zapewne powtórzę lecz już z większym zasobem wiedzy jak ostatnio:) Naprawdę polecam.

Pozdrawiam
Marcin

Awatar użytkownika
STAY_PJE
Posty: 646
Rejestracja: 24 wrz 2009, 12:08
Rola: Konsultant CDN XL
Lokalizacja: Warszawa i od Helu do Wawelu
Kontakt:

Re: Zapaszam na szkolenia z administracji EPR XL i raportowa

Post autor: STAY_PJE »

Szanowni Koledzy, obowiązki organizacyjne i bieżące wdrożenia nie pozwalają mi na prowadzenie dłużej tych szkoleń w trybie indywidualnym.
Dobra wiadomość jest taka, że uruchomiliśmy w Warszawie centrum szkoleniowe Comarch, w ramach którego szkolenia z ERP XL będą odbywać się cyklicznie w grupach. Ma to też wpływ na niższą cenę.

Pierwsze szkolenie z administracji ERP XL odbędzie się w dniach od 14 do 16 marca. Link do szkolenia
Następnie zaplanowane jest szkolenie z tworzenia raportów Crystal w dniach od 4 do 6 kwietnia. Link do szkolenia

Te szkolenia jeszcze przez jakiś czas będę prowadził osobiście. Zapraszam do rejestracji na stronie, bo miejsc nie jest dużo, a zainteresowanie spore.

Sukcesywnie będziemy dodawać kolejne programy szkoleń.

Awatar użytkownika
STAY_PJE
Posty: 646
Rejestracja: 24 wrz 2009, 12:08
Rola: Konsultant CDN XL
Lokalizacja: Warszawa i od Helu do Wawelu
Kontakt:

Re: Zapaszam na szkolenia z administracji EPR XL i raportowa

Post autor: STAY_PJE »

Zapraszam 9 maja na szkolnie z tworzenia raportów w ERP XL. Jest to ostatni termin przed wakacjami.
http://www.comarchszkolenia.pl/szkoleni ... portowanie

szoszon
Posty: 5
Rejestracja: 16 maja 2016, 21:59
Rola: Użytkownik CDN XL
Wersja: 2015

Re: Zapaszam na szkolenia z administracji EPR XL i raportowa

Post autor: szoszon »

Witam

Szkolenie było intensywne, ale niezwykle inspirujące. Panująca na nim atmosfera, spotkani ludzie i sposób prowadzenia szkolenia działały na mnie ożywczo i wyzwoliły mój entuzjazm. Podziw budzi bardzo dobra organizacja, urozmaicenie form i balans pomiędzy doświadczeniem a wiedzą teoretyczną. Dzięki Panu Piotrowi dostrzegłem nowe możliwości do rozwoju osobistego i wspierania innych.

Szkolenie oceniam na wysokim poziomie.

---
pozdrawiam
Przemek


scribe
Posty: 446
Rejestracja: 07 gru 2010, 13:47
Rola: Inny
Wersja: 9.6.1

Re: Zapaszam na szkolenia z administracji EPR XL i raportowa

Post autor: scribe »

kupiłbym zapis video, materiały, ćwiczenia itp itd + delegacja do Wa-wy w przypadku mojej firmy nie wchodzi w grę a indywidualnie mnie nie stać :/
całkowicie zielony

Awatar użytkownika
STAY_PJE
Posty: 646
Rejestracja: 24 wrz 2009, 12:08
Rola: Konsultant CDN XL
Lokalizacja: Warszawa i od Helu do Wawelu
Kontakt:

Re: Zapaszam na szkolenia z administracji EPR XL i raportowa

Post autor: STAY_PJE »

scribe pisze:kupiłbym zapis video, materiały, ćwiczenia itp itd + delegacja do Wa-wy w przypadku mojej firmy nie wchodzi w grę a indywidualnie mnie nie stać :/
Pójdziemy raczej w kierunku szkoleń webowych prowadzonych w czasie rzeczywistym. Będę informował gdy to nastąpi. Raczej nie planujemy tworzyć materiałów nagraniowych do dystrybucji.

Paweł_TELNET
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2016, 18:42
Rola: Administrator CDN XL
Wersja: 2016

Re: Zapaszam na szkolenia z administracji EPR XL i raportowa

Post autor: Paweł_TELNET »

Witam serdecznie
Właśnie ukonczylismy kurs z XLa prowadzony przez Pana Piotra specjalnie dla naszej firmy. Ze strony Pana Piotra otrzymaliśmy ogromny zasób wiedzy a szkolenie zostało poprowadzone na wysokim poziomie merytorycznym w oparciu o jego ogromne praktyczne doświadczenie. Naprawdę gorąco polecam i mam nadzieję że jeszcze spotkamy się na innym szkoleniu :)
Pozdrawiam
Paweł

ODPOWIEDZ