[Hydra] Rozróżnienie edycji od tworzenia nowego dokumentu

Zapytania SQL, widoki, Crystal, definicje filtrów, szybkich raportów, wydruków, API, Hydra, .NET

Moderator: mikey

un86
Posty: 48
Rejestracja: 30 mar 2018, 01:17
Rola: Inny
Wersja: 8.0

[Hydra] Rozróżnienie edycji od tworzenia nowego dokumentu

Post autor: un86 »

Dzień dobry,

zrobiłem sobie mały programik który dodaje limity do zamówień i wprowadza odpowiednią datę przy tworzeniu ZS'a. Z tego co znalazłem na forum / dokumentacji zasubskrybowałem się w ten sposób do otwierania okna:

Kod: Zaznacz cały

[SubscribeProcedure((Procedures)Procedures.ZaNZamEdycjaSpr, "Edycja zamówienia")]
no i czy wybieram zs z listy już uprzednio stworzony czy dodaje nowy wtyczka się wywołuje - jak ograniczyć jej działanie tylko do tworzenia nowego ZS ?

JarekZ
Posty: 135
Rejestracja: 02 paź 2014, 14:11
Rola: Administrator CDN XL
Lokalizacja: Bielsko Biała
Kontakt:

Re: [Hydra] Rozróżnienie edycji od tworzenia nowego dokumentu

Post autor: JarekZ »

"subskypcje" masz dobrze
musisz dobrze obsłużyć "przechwycenie" zdarzeń
Dla nowego dokumentu AddFileActionSubscription
Dla otwarcia okna AddSubscription

Inna metoda (trochę "średnia" ale czasami jedyna ;) ) to sprawdzać jedno z pól (własne lub XL-a) np. w OnOpenWindow

un86
Posty: 48
Rejestracja: 30 mar 2018, 01:17
Rola: Inny
Wersja: 8.0

Re: [Hydra] Rozróżnienie edycji od tworzenia nowego dokumentu

Post autor: un86 »

Dziękuje - niby czytałem xl003, ale chyba bym się nie domyślił, że "zdarzenie plikowe" to właśnie np. tworzenie nowego dokumentu :)
moja standardowa praca nakazała rozumowi kojarzyć takie zdarzenie z np. wgrywaniem jakiegoś pliku typu pdf lub coś podobnego :)

teraz działa tak jak bym chciał, dla innych, subskrypcję zmieniłem z okienkowej na "plikową":

Kod: Zaznacz cały

AddFileActionSubscription(false, FileActionTypes.InsertInit, new FileActionDelegate(OnOpenWindow));

ODPOWIEDZ