PILNA POMOC!

Problemy i pomysły związane z innymi modułami czyli np. środki trwałe, import, zamówienia ...

Moderator: mikey

Kyniu
Posty: 417
Rejestracja: 21 mar 2008, 10:10
Rola: Administrator CDN XL
Lokalizacja: Świętokrzyskie, Kielce

Re: PILNA POMOC!

Post autor: Kyniu »

maros pisze:Dobra, trza napisać doktorat z następnej dziedziny.
Nie trzeba pisać doktoratu ani odkrywać Ameryki. Poproś swojego partnera o biuletyn "CDN XL a SQL 2005.pdf" i już.

Kyniu

Awatar użytkownika
maros
Posty: 127
Rejestracja: 11 sty 2008, 11:52
Rola: Inny

Re: PILNA POMOC!

Post autor: maros »

Chwilowo sam jestem swoim partnerem. Przynajmniej mogę powiedzieć, że się świetnie z nim dogaduję i mnie doskonale rozumie ;)

Awatar użytkownika
wojtek
Posty: 359
Rejestracja: 14 gru 2007, 12:23
Rola: Administrator CDN XL
Wersja: 9.8
Lokalizacja: pomorskie

Re: PILNA POMOC!

Post autor: wojtek »

Kyniu pisze: Nie trzeba pisać doktoratu ani odkrywać Ameryki. Poproś swojego partnera o biuletyn "CDN XL a SQL 2005.pdf" i już.

Kyniu

No i tu zazwyczaj zaczynają się schody, mój partner który wdrażał u nas oprogramowanie sam chciał zainstalować SQL 2005, oczywiście kasując za to nie małą kasę, w przeciwnym przypadku oświadczył, że nie bedzie brał odpowiedzialności jeśli bedą broblemy z XL'em albo z jego wydajnością no i nie pozostało mi nic innego jak uczestniczyć wzrokowo w tej procedurze i patrzeć jak "spec od sql" zakłada mi bazę oraz logi na tej samej partycji co Windows i SQL 2005 :) twierdząc, że to w niczym nie przeszkadza :) tylko że mnie to przeszkadzało i zrobiłem później po swojemu :)

Awatar użytkownika
maros
Posty: 127
Rejestracja: 11 sty 2008, 11:52
Rola: Inny

Re: PILNA POMOC!

Post autor: maros »

hehehe :)
Do nas z kolei przyszło 2, z czego jeden instalował, a drugi pił kawę. Potem zmiana.

(* stawka za 2 informatyków)

Awatar użytkownika
wojtek
Posty: 359
Rejestracja: 14 gru 2007, 12:23
Rola: Administrator CDN XL
Wersja: 9.8
Lokalizacja: pomorskie

Re: PILNA POMOC!

Post autor: wojtek »

u mnie był jeden ale męczący za trzech :)

ODPOWIEDZ