ERP XL - Praca dla wdrożeniowców, serwisantów, administratorów, userów i innych

Problemy i pomysły związane z innymi modułami czyli np. środki trwałe, import, zamówienia ...

Moderator: mikey

CDNP_KMK
Posty: 48
Rejestracja: 15 maja 2018, 11:56
Rola: Konsultant CDN XL
Wersja: 2023
Lokalizacja: CDNP Wrocław
Kontakt:

ERP XL - Praca dla wdrożeniowców, serwisantów, administratorów, userów i innych

Post autor: CDNP_KMK »

Dzień dobry wszystkim,

Być może niektórzy kojarzą mnie ze społeczności (czasem wypowiem się coś o XL ;) ).
Jesteśmy Partnerem Comarch zajmującym się oprogramowaniem Comarch od ponad 20 lat. Główną siedzibę mamy we Wrocławiu, z oddziałami w innych miastach.
W związku z ciągłym rozwojem - nowe firmy na obsłudze serwisowej, nowe wdrożenia ERP XL - szukam wzmocnień do mojego zespołu.
Obecnie otwarte wakaty:
  • Serwisant logistyki lub produkcji Comarch ERP XL. W rozumieniu wsparcia klientów i rozwiązywania zgłoszeń serwisowych, nie hotline na telefonie
  • Wdrożeniowiec produkcji Comarch ERP XL
  • Wdrożeniowiec logistyki Comarch ERP XL
Nikt nie rodzi się wdrożeniowcem / serwisantem XLa - ale przy odrobinie samozaparcia, dociekliwości i szkoleń jest to jak najbardziej możliwe. Dlatego szukam nie tylko doświadczonych konsultantów / wdrożeniowców, ale także administratorów, użytkowników XL - osób, które poznały już system.
Jeżeli znasz to forum i czytasz ten post - prawdopodobnie nadajesz się. Zapraszam do niezobowiązującego kontaktu lub niezobowiązującego spotkania.

Śmiało proszę pisać do mnie przez PW na forum lub mailowo na adres praca (NA) cdnp.pl
CDNPartners sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu - Partner Roku 2017, 2018, 2019, 2022

Kazimierz Michał Karaszewski - kierownik działu ERP XL

CDNP_KMK
Posty: 48
Rejestracja: 15 maja 2018, 11:56
Rola: Konsultant CDN XL
Wersja: 2023
Lokalizacja: CDNP Wrocław
Kontakt:

Re: ERP XL - Praca dla wdrożeniowców, serwisantów, administratorów, userów i innych

Post autor: CDNP_KMK »

Nadchodzi nowy rok, a w nim kolejne wyzwania, wdrożenia i praca. Podbijam ogłoszenie i zachęcam do kontaktu.
CDNPartners sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu - Partner Roku 2017, 2018, 2019, 2022

Kazimierz Michał Karaszewski - kierownik działu ERP XL

ODPOWIEDZ