Niezgodność: numer konta zawiera nieprawidłowe znaki, konto Ż$pťâž …:®, GID (448:...

Problemy i pomysły związane z funkcjonowaniem modułu Księgowość

Moderator: mikey

krisskon
Posty: 4
Rejestracja: 27 sty 2022, 11:29
Rola: Użytkownik CDN XL
Wersja: 2019

Niezgodność: numer konta zawiera nieprawidłowe znaki, konto Ż$pťâž …:®, GID (448:...

Post autor: krisskon »

Cześć, mam problem objawiający się zawieszeniem procesu generowania rachunku wyników (bilansowy). Testy integralności dają wynik Niezgodność: numer konta zawiera nieprawidłowe znaki, konto Ż$pťâž …:®, GID (448:605774:34794:0). Nie mogę znaleźć konta o takiej nazwie w planie kont, próbowałem również filtrami..nic. Jak mogę poprawić nazwę tego konta? Gdzie mogę je znaleźć?

sebek
Posty: 248
Rejestracja: 16 sty 2012, 23:21
Rola: Konsultant CDN XL
Lokalizacja: Łódź/Częstochowa
Kontakt:

Re: Niezgodność: numer konta zawiera nieprawidłowe znaki, konto Ż$pťâž …:®, GID (448:...

Post autor: sebek »

Cześć,

Czy próbowałeś szukać tego konta pod bazą danych?

Kod: Zaznacz cały

select * from CDN.Konta where KKS_konto like '%tutaj wstaw to co Ci się pojawia w komunikacie%'

Pozdrawiam
Sebek

wgromek
Posty: 53
Rejestracja: 04 sty 2014, 23:00
Rola: Administrator CDN XL
Lokalizacja: Lublin

Re: Niezgodność: numer konta zawiera nieprawidłowe znaki, konto Ż$pťâž …:®, GID (448:...

Post autor: wgromek »

a dokładniej:
select * from CDN.Konta where KKS_GidNumer =34794
Konto powstałe na przykład przy przerwaniu sesji podczas tworzenia nowego.

krisskon
Posty: 4
Rejestracja: 27 sty 2022, 11:29
Rola: Użytkownik CDN XL
Wersja: 2019

Re: Niezgodność: numer konta zawiera nieprawidłowe znaki, konto Ż$pťâž …:®, GID (448:...

Post autor: krisskon »

Cześć, bardzo Was przepraszam, ale nie miałem ustawionych powiadomień i prawdopodobnie udało mi się rozwiązać problem, więc nie zaglądałem na forum. Dopiero teraz odczytałem powiadomienie na forum. Bardzo dziękuję za udzielone podpowiedzi.

ODPOWIEDZ